Kontakt

Har du frågor? Skriv till oss!

Ditt namn

Din epost

Ditt telefonnummer

Ditt ärende gäller:

Ämne

Ditt meddelande

Jag godkänner att mina personuppgifter behandlas enligt Islamic Relief integritetspolicy.

Få vårt nyhetsbrev

Missa aldrig våra nyheter och följ våra framsteg för en bättre värld.

Kontaktuppgifter

Bankuppgifter

BG: 900-1819
Swish: 9001819

IBAN: SE42 9500 0099 6042 0900 1819
BIC-kod (SWIFT-adress): NDEASESS

Kontohavare:
ISLAMIC RELIEF
BOX 4334
10267 STOCKHOLM

Direktkontakt

Ordförande 

Namn: Lamia El Amri
E-post: lamia.elamri@backup.backup.backup.islamic-relief.se

Telefon: 08 5888 65 52

Generalsekreterare

Namn: Mohamed Ibrahim
E-post: mohamed.ibrahim@islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 70 924 36 05

Biståndschef

Namn: Dario Marlovic
E-post: dario.marlovic@backup.backup.backup.islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 70 924 35 06

Chef för nationella programmet

Namn: Helena Hummasten
E-post: helena.hummasten@backup.backup.backup.islamic-relief.se
Telefon: 0046 (0) 76-306 62 61

Valberedning

Muayyad Aldala, Mostafa Kharraki och Soheer Sherif
E-post: valberedning@backup.backup.backup.islamic-relief.se

Givarservice

Namn: Sara Darir
E-post: givarservice@backup.backup.backup.islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 8 5888 65 53

Insamling- och kommunikationschef

Namn: Mohammed Mohsen
E-post: mohammed.mohsen@backup.backup.backup.islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 70 924 35 99

Dataskyddsansvarig

E-post: dataskyddsansvarig@backup.backup.backup.islamic-relief.se
Telefon: +46 (0) 70 924 35 07